Πρόσφατες ειδήσεις

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων. Πότε παίζει ο ΠΑΣ


 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
1.Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΒΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠαρασκευή09/10/2016:15
2.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΣάββατο10/10/2016:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
3.Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥΚυριακή11/10/2014:45
4.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή11/10/2015:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
5.Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/10/2016:30
6.ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Β – Α.Σ. ΙΟΥΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝΣάββατο10/10/2019:30
7.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/10/2015:00
K-17 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
8.Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΝΩ ΜΕΡΑΣΚυριακή11/10/2013:00
9.Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΤΗΝΟΥΣάββατο17/10/2012:45
K-17 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
10.Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΣάββατο10/10/2012:00
11.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤετάρτη14/10/2018:00
K-17 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
12.Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή18/10/2009:00
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
13.ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή11/10/2016:00
14.Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη13/10/2016:15
15.ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΤρίτη13/10/2017:45
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
16.Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΣάββατο10/10/2015:30
17.Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥΚυριακή11/10/2012:45
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
18.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΦΙΛΩΤΙΟΥΚυριακή11/10/2011:00
19.Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2ΙΟΥΚυριακή11/10/2012:00
20.Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1ΚΑΜΑΡΙΟΥΚυριακή11/10/2013:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16 BIOCLEAN
(1η φάση)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
21.ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥΚυριακή11/10/2009:45
22.Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥΚυριακή11/10/2011:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
23.ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΚυριακή11/10/2016:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.