Πρόσφατες ειδήσεις

Το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων 14 έως 18 Οκτωβρίου 2020

 


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:00
2. Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:00
4. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:00
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
6. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:00
7. Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30
8. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30
K-17 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30
K-15 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
10. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 14/10/20 16:30
11. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 16/10/20 16:45
K-15 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
12. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00
13. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00
K-15 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
14. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00
15. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 13:00
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)



















Αγώνας





















Γήπεδο
Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 13/10/20 16:15
17. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 13/10/20 17:45
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:30
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16 BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
20. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
21. ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 16/10/20 18:00
22. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 16/10/20 18:30
23. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 16/10/20 20:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
24. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 16/10/20 16:30
25. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:45
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
26. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 1 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:00
27. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.